Female and male professionals at the office

Trudny kredyt hipoteczny?
Nie znamy takiego pojęcia

Doskonale znamy i rozumiemy specyfikę rynku nieruchomości. Pomagamy klientom poruszać się po tym rynku sprawnie i efektywnie.

W jakich obszarach możemy Ci pomóc?

Pomagamy uzyskać kredyt w trudnych sytuacjach

Oferujemy bankowe kredyty hipoteczne z atrakcyjnym oprocentowaniem dla klientów, którym inni nie dają szans. Na przestrzeni całego okresu różnica w koszcie odsetkowym może wynieść nawet 300 tys. zł.*
*Możesz zyskać do 300 tys. zł oszczędności przy kredycie 300 tys. zł na koszcie odsetkowym przy okresie 30 lat.

Usługi specjalne

Oferujemy bankowe kredyty hipoteczne z atrakcyjnym oprocentowaniem. Przeprowadzamy weryfikację możliwości ustalenia przyznania kredytu bez konieczności składania formalnego wniosku do banku dla klientów, którzy:
są przed zakupem działki budowlanej, na której chcą budować dom.
posiadają działkę, ale nie mają gwarancji przyznania kredytowania na budowę domu.
są przed zakupem działki budowlanej, na której chcą budować dom.
posiadają działkę, ale nie mają gwarancji przyznania kredytowania na budowę domu.

Produkty specjalne

Oferujemy korzystne kredyty mieszkaniowe, które pozwalają zmniejszyć ratę kredytową i odsetki. Oszczędność w odsetkach może sięgnąć 100-300 tys. na przestrzeni całego okresu kredytowania przy kredytach na poziomie 200-700 tys.!
Kredyt dla klientów, którzy finansowali budowę lub przebudowę domu kredytami gotówkowymi

Jeśli budowa finansowana była kredytami gotówkowymi, limitami w koncie lub kartami kredytowymi, możemy skonsolidować je kredytem mieszkaniowym.

Możliwa jest również konsolidacja i dołożenie dodatkowych środków na dokończenie budowy (lub inny, dowolny cel), o ile daty podpisywania umów kredytowych pokrywają się z datami faktycznie wykonywanych prac (na co wskazuje dziennik budowy - budowa domu lub inne dokumenty w przypadku mieszkań).

Kredyt mieszkaniowy (zamiast inwestycyjnego) na budowę pensjonatu w strefie nadmorskiej

Kredytem mieszkaniowym kredytujemy budowę pensjonatów  w strefie nadmorskiej, jeżeli pozwolenie na budowę wydane było dla domu jednorodzinnego. W stosunku do kredytu inwestycyjnego, kredyt mieszkaniowy pozwala zmniejszyć ratę o połowę, co wpływa bardzo korzystnie na płynność finansową inwestycji.

Zobacz także

© Copyright Ambulatorium Kredytowe | MB Consulting