Kredyt hipoteczny dla rolnika

>>
Kredyt hipoteczny dla rolnika

Choć rolnicy zapewniają pożywienie na naszych stołach, to niestety wciąż mało jest banków, które oferują kredyt hipoteczny dla rolnika. Działalność rolnicza postrzegana jest jako bardzo ryzykowna, zdolność kredytowa trudna do określenia, a dochody problematyczne – zmienne, niepewne, trudne do udokumentowania i uzależnione od czynników zewnętrznych. Sprawa jest więc tak skomplikowana, że wniosek kredytowy już na wstępie zostaje odrzucony…

Przedsiębiorczy rolnicy chcą się rozwijać, lecz na to potrzebne są fundusze. Kredyt hipoteczny jest najlepszym źródłem finansowania zakupu maszyn, budowy kolejnych budynków gospodarczych lub działek na zwiększenie swojej działalności rolniczej. Niestety, uzyskanie takiego świadczenia wcale nie jest proste. Banki nie chcą udzielać pożyczek rolnikom, a ustanowienie zabezpieczenia na nieruchomości niezabudowanej nie jest dla nich satysfakcjonującym zabezpieczeniem kredytu. Nieruchomości niezabudowane mają bowiem bardzo ograniczoną płynność i istnieje ogromne ryzyko, że stracą swoją wartość.

Kredyt hipoteczny dla rolnika – czy to możliwe?

Nawet jeśli otrzymałeś odmowne decyzje w 5 bankach, a Twój scoring BIK wynosi 0 punktów, dla nas nie ma to znaczenia! Doskonale wiemy, że nie przekreśla to Twoich szans na otrzymanie kredytu.

Trudne kredyty hipoteczne wymagają pomocy wykwalifikowanych doradców. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam w ciągu 2-minutowej rozmowy telefonicznej ustalić, czy będziemy w stanie pomóc Ci w uzyskaniu kredytu. Po przeprowadzeniu zaawansowanego procesu analizy potrafimy ustalić skuteczną strategię działania i znaleźć najlepsze rozwiązanie. Jeśli jest choć cień szansy, my ją wykorzystamy! Dzięki naszej wiedzy odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, uwzględniając specyfikę branży rolnej.

Pomogliśmy już klientom, którym nikt nie dawał szans na kredyt. Dzięki niestandardowym sposobom działania i zaufaniu, którym cieszy się nasza firma, możemy pochwalić się 100% przyznawalnością kredytów dla złożonych przez nas wniosków. Jeśli i Ty usłyszałeś już odmowne decyzje, nie czekaj – przekonaj się, że wspólnie z nami znajdziesz wyjście z sytuacji.

Jesteś rolnikiem i nie wiesz jak uzyskać kredyt hipoteczny?

Bank odmawia kredytu hipotecznego lub proponuje ofertę ze zbyt wysoką marżą?

Trudne kredyty to nasza specjalność.
Możemy pochwalić się 100% przyznawalnością kredytów w obrębie składanych przez nas wniosków.

Zobacz także

© Copyright Ambulatorium Kredytowe | MB Consulting